Antidetect VMware là gì ?

✅ برخلاف مرورگر Antidetect، سیستم Antidetect VMware مبتنی بر ماشین مجازی به شما امکان می دهد شناسه ها و اثر انگشت ها را در سطح سخت افزار جعل کنید. تغییر اطلاعات کامپیوتر، CPU، تراشه، اطلاعات مادربرد، اطلاعات بایوس، اطلاعات سازنده سیستم، آدرس MAC و غیره.

✅ کیفیت عالی آن می تواند حساب های جیمیل و آمازون و بسیاری از وب سایت های دیگر را بدون تأیید شماره تلفن ایجاد کند. این یک محیط کامپیوتری تمیز ایجاد می کند که از کسب درآمد آنلاین پشتیبانی می کند.

✅ ساخته شده بر روی یک ماشین مجازی VMware که برای جلوگیری از شناسایی سیستم مورد استفاده برای بررسی و تقلب حساب ها و دور زدن سیستم Anti-Cheat برای تشخیص تقلب در بازی ها، به طور کامل اصلاح شده است.

چگونه از نرم افزار ANTIDETECT vmware استفاده کنیم؟

با ترکیب VMware Clone و ابزار تغییر خودکار + Antidetect Virtual Machine غیر مجازی شده، یک محیط کامل و تمیز ایجاد می شود که هزاران رایانه مختلف را ایجاد می کند.


  ابزاری برای شبیه سازی و تغییر اطلاعات VMware

✔ ابزار شبیه سازی انبوه با یک کلیک برای ماشین های مجازی VMware همراه با مادربردها، پردازنده های سخت افزاری تصادفی و غیره،…
✔ مجازی سازی، ماشین های مجازی کامل مانند ماشین های فیزیکی، تعداد نامحدودی از ماشین های مجازی مورد استفاده.
✔ ذخیره اطلاعات تغییر یافته پس از راه اندازی،
✔ به راحتی اطلاعات رایانه را تنها با یک کلیک نصب و تغییر دهید، فضای اشغال شده فقط 50 مگابایت / 1 رایانه است.

  ماشین مجازی کاملا ضد تشخیص

✔ ماشین مجازی ویندوز 10 vmware غیر مجازی شده است، اطلاعات vmware به طور کامل تغییر کرده و مانند یک کامپیوتر فیزیکی کامل شده است.
✔ تکنیک های بهینه سازی سیستم ویندوز، مجازی سازی و تشخیص ماشین های ضد مجازی.
✔ شناسه سخت افزار را تغییر دهید
✔ SID ویندوز، شناسه سیستم را تغییر دهید
✔ شناسه ها و اثر انگشت مرورگر
✔ جعبه ابزار ارائه شده از تغییر اطلاعات ویندوز پشتیبانی می کند


قیمت و طرح ها

سوالات مربوط به Antidetect vmware

در حال حاضر در بازار Antidetect Vektor 13 وجود دارد، Funny Dev نیز به طور مشابه بر روی چنین ماشین مجازی ساخته شده است.

Antidetect Vektor 13 ساخته شده بر روی ماشین مجازی محبوب VirtuaBox 90 دلار در ماه است و نسخه شخصی ساخته شده به طور خاص برای پرداخت آمازون تا 3000 دلار است.

Funny Dev از VMware استفاده می کند و Virtualbox نیز 600 دلار قیمت دارد

Antidetect VMware فقط با قیمت 90 دلار/ماه اول/1 دستگاه به فروش می‌رسد و با یک ترکیب 3 ماشینی فقط 64 دلار صرفه‌جویی می‌کند. تمدید برای ماه آینده فقط 49 دلار است که مقرون به صرفه ترین قیمت است.

Antidetect VMware در کنار ما نتایج تمیزتری تولید می کند، می تواند از آمازون پیشی بگیرد، و حتی از Antidetect Vektor 13 و Funny Dev از نظر توانایی Antidetect برای اجرای روان و بدون تاخیر بازی ها را پشت سر بگذارد.

هنگامی که Antidetect VMware را خریداری می‌کنید، امتیاز دسترسی به اشتراک‌گذاری کانال Tut Checkout Private را خواهد داشت، ارزش کسب‌وکار آمازون را در اینجا به اشتراک می‌گذارد که هرگز نمی‌توانید آن‌ها را در Google پیدا کنید. دانش بسیار ارزشمندی وجود دارد که من 10 سال در حرفه صندوق‌فروشی تجربه کرده‌ام.

Antidetect VMware از ترکیبی از ابزاری با عملکرد شبیه سازی و تغییر شناسایی سخت افزار، CPU، تراشه، اطلاعات مادربرد، اطلاعات BIOS، اطلاعات سازنده سیستم، آدرس MAC … همراه با یک ماشین مجازی که مجازی سازی شده و از شناسایی محافظت شده است، استفاده می کند.

در مجموعه ابزارها 250 برد اصلی + CPU +  تراشه بوت + سری هارد دیسک وجود دارد که به شما امکان می دهد تا میلیون ها پیکربندی مختلف رایانه را تغییر دهید.

Antidetect VMware مبتنی بر ماشین مجازی به شما امکان می دهد شناسه ها و اثر انگشت ها را در سطح سخت افزاری جعل کنید و به طور بالقوه مانند یک کامپیوتر فیزیکی عمل کنید.

مرورگر Antidetect فقط در سطح مرورگر جعل می‌کند و برای تغییر اطلاعات رایانه به کاربر کاربر متکی است و به عنوان یک مرورگر ناشناس عمل می‌کند.

شما می توانید به صورت دستی کارت گرافیک را با مدل کارت مورد نظر خود تنها با یک کلیک تغییر دهید.

Windown 10/11

Ram: 8gb

HDD/SSD : 40gb

CPU: 4core

Card màn hình : 2gb

اطلاعات تماس

Facebook twitter youtube telegram

سلب مسئولیت: تمامی ابزارها و راهنماهای موجود در این وب سایت برای زمینه کسب درآمد آنلاین طراحی شده اند، مدیر هیچ مسئولیتی در قبال استفاده از ابزارها ندارد.